Μηνιαίο αρχείο: Ιούλιος 2019

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΡΣΗ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΩΝ

Δείτε τη σχετική ανακοίνωση και δώστε βάση στη τήρηση των προθεσμιών για υποβολή δηλώσεων.

Συνημμένα θα δείτε έντυπα δήλωσης προτίμησης σχολείων για κάθε κλάδο. Εφιστάται η προσοχή για τη σωστή συμπλήρωση από τους ενδιαφερόμενους

ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΚΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΩΝ – ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Δείτε την αριθμ.Φ10.1/23-7-2019  απόφαση ανακοινοποιημένη. Αφορά στους εκπαιδευτικούς κλΠΕ02 του 1ου ΓΕΛ Ναυπλίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΕΛΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ Ε.Ε.Π.

Σας ανακοινώνουμε τους τελικούς πίνακες (μετά την εξέταση των ενστάσεων) των  μορίων μετάθεσης κατά κριτήριο και στο σύνολό τους, του αιτούμενου μετάθεση Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού.

Συνημμένα αρχεία

ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΨΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΡΣΗ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΩΝ ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ (ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΘΕΣΗΣ) (Επιλογή: ΠΥΣΔΕ Ανακοινώσεις)

Δείτε την ανακοίνωση για οργανικά κενά και υπεραριθμίες όπως τα προσδιόρισε το υπηρεσιακό συμβούλιο με την αριθμ.14/23-7-19 πράξη του.

Ενημερωθείτε για τις δηλώσεις, τα δικαιολογητικά, τις προθεσμίες και τον τρόπο υποβολής (mail@dide.arg.sch.gr).

ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ

Ενημερωθείτε βήμα-βήμα, για Προσδιορισμό οργανικών κενών-υπεραριθμιών, οριστικές τοποθετήσεις, μεταθέσεις (Βελτίωση θέσης).

Υποβολή νέων αιτήσεων απόσπασης και αιτήσεων τροποποίησης προτιμήσεων από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, ΚΕΣΥ, ΣΜΕΑΕ και ΕΕΕΕΚ, και ανακλήσεων αιτήσεων απόσπασης εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. για το διδακτικό έτος 2019-20.

Συνημμένα αρχεία

Έκδοση αποτελεσμάτων του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας, Εξεταστικής περιόδου Μαΐου 2019 για τις γλώσσες Αγγλική, Γαλλική, Γερμανική, Ιταλική και Ισπανική.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ Ε.Ε.Π. 2019

Σας ανακοινώνουμε τους πίνακες μορίων μετάθεσης κατά κριτήριο και στο σύνολό τους, του αιτούμενου μετάθεση Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού. Δίδεται προθεσμία από 17-07-2019 έως και 22-07-2019 για υποβολή τυχόν ενστάσεων κατά της ανωτέρω μοριοδότησης. Οι ενστάσεις κατατίθενται στη Διεύθυνση Δ.Ε. Αργολίδας (Αμυμώνης 7 Τ.Κ. 21100 Ναύπλιο), είτε αυτοπροσώπως, είτε με FAX στο 27520-99213, είτε ηλεκτρονικά μέσω του e-mail: mastrantoe@sch.gr

17-07-2019

Από  Δ.Δ.Ε. Αργολίδας